Arkadaşlık Sitesi Kurarak Para Kazanma

Arkadaşlık Sitesi Kurarak Para Kazanma yolu ile nasıl para kazanılır? Yoğun iş yaşamı ve şehir hayatı insanların bireyselleşmesine neden olmuştur. Kendi kabuğuna çekilen kişiler çevreleri ile daha az iletişim kurmaya başlamışlardır. Oysaki insan yalnız olarak hayatını devam ettirebilecek bir varlık değildir. Arkadaş edinmeye ve hayatını devam ettirebileceği kişileri seçmeye ihtiyaç duymaktadır. Bütün gün ofiste çalışan ve sosyal hayatı sınırlı olan kişilerin çevrelerin yeni arkadaşlar bulmaları mümkün olmadığı için kişilerin yeni arkadaşlıklar edinebilmeleri için arkadaşlık siteleri kurarak sizde bu alanda bir çalışma yapabilirsiniz.

Arkadaşlık sitesinden nasıl para kazanılıyor?

Yeni iş fikirleri arasında yer alan sizin için araştırdığımız bu bölümde Arkadaşlık Sitesi Kurarak Para Kazanma yöntemini sizlere anlatacağız. Öncelikle bu tür bir site kurarken üyelik sistemini aktif eden bir tema seçmeyi unutmayın. Sitelere kayıt bölümünü ücretsiz yapın. Ancak site içinde yapılacak belirli işlemler için paralı üyelikleri aktif edebilirsiniz. Bunun dışında üyelerin birbirlerine gönderdikleri mesajlardan ve hediyelerden ücret talep edebilirsiniz. Bir üye farklı bir üye ile mesajlaşmak istediğinde veya hediyeleşmek istediğinde ücretli panel kısmından işlem yapabilmesi gibi imkanları sunabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca kişinin arkadaş ve eş bulmak için bu sitelere üye olduğunu düşünürseniz ne kadar para kazanacağınızı hayal edebilirsiniz.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 

Arkadaşlık sitesi nasıl kurulur?

Arkadaşlık sitelerinden para kazanmak kolay bir iş algılansa da bu hayalle yola çıkıp zarar eden kişi çok fazladır. Bu işten başarılı olabilmek için öncelikle çok iyi bir site yazılımı yapmaya dikkat etmek gerekmektedir. Daha sonra sitenizin reklamını yaparak güvenilir olduğunu vurgulamanız gerekiyor.

Sitenizin içeriği kolay ve anlaşılır olursa üye sayınızda o kadar fazla olur. Arkadaşlık sitesi kurmak blog kurmaktan daha masraflı bir iştir. İyi bir site kurabilmek için 20000- 80000 arasında bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlere ilk olarak daha düşük bütçeler ile başlayabilir ve ilerledikçe sitenizi geliştirebilirsiniz. Sıfırdan başlayan bir kişi için yüksek rakamlar olarak gelebilse de, daha ilk aylardan tüm yatırımınızı kar olarak alabileceğiniz muhteşem bir iş fikri olarak tavsiye ediyoruz. Ancak unutmayın yapacağınız ve alacağınız her bir hizmet uzmanlar tarafından yapılır ise sitenizin güvenliği için daha iyi olacaktır.

İŞ ARAYANLAR 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir