Cep Telefonu Uygulamaları İle Para Kazanma

Cep Telefonu Uygulamaları İle Para Kazanma hakkında son günlerin getirilerini güncel tutmaya çalıştık. Herkesin elinde tuttuğu Android Cep telefonları ile artık para kazanmak mümkün olabiliyor. Bunun için sizlere bir araştırma yaptık ve nerede hangi şekilde para kazanılabileceği hakkında bir takım bilgilere ulaştık, sizlere şimdi bu tür aktivitelerin nasıl olduğu hakkında biraz bilgi vereceğiz. Evinizde kaç adet telefon var ise hepsi ile ayrı ayrı giriş yaparak para kazanabilirsiniz. Yeni nesil akıllı telefonlar sayesinde sizlerde telefonlarınızdan reklam izleyebilir, anketleri cevaplandırabiliriz. Uygulamaları telefonunuza indirerek bu alanda para kazanabilir, kazandığınız paraları anında paypal hesabınıza aktarabilirsiniz. Cep Telefonu Uygulamaları İle Para Kazanma konusunda birkaç araştırma yaptık en çok kazandıran uygulamalar ile sizlere zamanın hızlı gelişen sistemlerini örnek olarak veriyoruz. Sizlerde bu alanda kendi çalışmalarınız ile yeni çıkan uygulamaları takip edebilirsiniz.

Cep Telefonu Uygulamaları İle Para Kazanma

Size örnek olarak iki farklı uygulamayı bu yazı içinde tanıtacağız. Sizlerde farklı cep telefonu uygulamalarını takip ederek veya sıfırdan oluşturarak para kazanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise; yapılacak olan veya yapılmış olan uygulamaların sahte hesaplar ile oluşturulmadığını iyi araştırın.

TapPoro

tapporo Cep Telefonu Uygulamaları Topporo uygulamasını telefonunuza indiridek, içinde bulunduklarını izleyerek para kazanabilirsiniz. Sizlere başlangıç için de bir puanlama sistemi veriliyor. İlk olarak bu puanlama sistemi içerisinde sizlerde video izleyerek uygulama indirerek belirli puanlara ulaşıyorsunuz. puan karşılığında belirli bir miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.

Sistemde birde üyelik kazandırma sistemi ile para kazanma şansınız var. Eğer sisteme üye kazandırırsanız size verilen kodları kullanmanız gerekecektir. Bu kodlama ile her üye üzerinden yine belirli bir puan alma şansına sahipsiniz. Ancak ödemeyi nasıl alacaksınız. Merak ettiğiniz bu ise eğer, kazandığınız puan karşılığı paranızı anında paypal hesabına aktarma şansını sahipsiniz. Tabi belirli seviyeye gelmeniz önemli. Biraz uğraşı ister ancak çevreniz geniş ve katılımı çok yaparsınız para kazanabilirsiniz.

Apnana

Apnana Cep Telefonu Uygulamaları Cep telefonlarınız ile para kazanmak için değişik bir uygulama sistemi daha. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirirek çeşitli web sitelerinin anketlerine katılabiliyorsunuz. Daha sonra her anket başına bir puanlama alıyorsunuz ve bu puanlar paraya çevriliyor. Nanas punları verilen bu sistemleri sadece paypal değil diğer Google uygulamalarında da paraya çevirebilirsiniz.Bu tür uygulamalar hakkında araştırma ve yazılarımız devam edecektir. Merak ettiğiniz konular için yorum bırakabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

4 Yorum

 1. Tayfun

  24 Aralık 2017 at 17:04

  Reklam paylaşarak çalışabiliriz

  • admin

   24 Aralık 2017 at 17:12

   İletişim bilgilerinizi ve reklam alanlarınızı yapacağınız bilgileri bize iletişim bölümünden ulaştırmısınız. İnceleme sonucunda size geri dönüş yapalım.

 2. ayşe gür

  26 Nisan 2018 at 14:33

  eğer böyle cep telefonundan para kazanabiliyorsak bu işi mutlaka yapmak isterim tam benlik bir iş bu nasıl yapabiliriz acaba

  • Kadir

   7 Ağustos 2018 at 21:09

   Boyle bir is icin iletisim beni aramanız için iletişim bölümünden yazıyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir