Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma

Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma bayanlar arasında hızlı ilerleyen bir sistemdir. Yaz aylarında evden ek gelir kazanmak için yapılan en büyük çalışmalardan birisi davetiye katlama işi ile ek gelir kazanma yöntemidir. Kolay para kazanmanın yolları adı altında yapılan en karlı işlerden bir tanesi, yaz aylarında çok büyük rağbet gören düğün sektörünün çalışmalarıdır. Düğün organizasyon şirketlerinin ve büyük matbaaların büyük bir çoğunluğu bu türden işlemleri taşeron işçi olarak gördükleri ev hanımlarına verirler. Evde hazırlanan bu tür karlı işlemlerin kazanımı ise firma için büyük avantaj sağlar. Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma konusunda ailecek yapacağınız çalışmalar ile sizlerde gelirlerinizi artırabilirsiniz. 

Matbaalar yaz aylarında bu tür organizasyonların artması ile birlikte davetiye katlama işi için ev hanımlarını daha çok tercih eder. Çünkü hem iş hacminin yoğunluğundan kurtulur, hem de Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma  için ayrılacak zamanlarda farklı işlerin ve tasarımların basımına yönelebilirler. Düğün organizasyon şirketlerinin evlere yaptığı bu servisler ile evde bulunan bayanlar tanesi 0,30 kuruş gibi bir rakam ile başladıkları işlerden ortalama olarak 1500 TL. civarında ek gelir kazanabilirler. Bayanlar daha çok bu tür işler için bir araya gelerek belirli günlerde büyük paketleme işlerini hazırlayarak teslim etmektedirler.

Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma

İnternet üzerinden para kazanmak için yapılan yöntemlerin birisi de, bu tür organizasyonların bir parçası olmaktır. Evden ek gelir kazanmak için yapılan davetiye katlama işi için gerekli olan bağlantılar kurulur. Haftalık hesaplar ile teslimlerin yapılması ve işlerin teslim edilmesi öncelikli olarak anlaşma ile belirlenmektedir. Davetiye katlama işi veren büyük firmaların listesine ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmaların birçoğu isminin açıklanmasını istemediğinden dolayı buradan isim yazamıyoruz. Fakat iletişim bölümünden sizler bize yazabilir ve yorum bırakarak kaç kişilik ekipler halinde çalışabileceğiniz bilgilerini verebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için dönüşler mail yolu ile yapılacaktır.

Davetiye katlama işlerinde sizlere yardımcı olacak anlaşmalar ise şu şekilde yapılmaktadır; Düğün Organizasyon firmaları veya matbaalar belirli sayıda hazırlanan davetiyeleri sizlere teslim eder.  Belirlenen fiyat üzerinden ödeme işlemlerini peşin olarak yaparlar. Anlaşmaya göre Davetiyeler teslim alındığında ödemeler yapılır ve diğer siparişler için gün belirlenir. Bu devir daim yaz sonuna kadar bu şekilde devam etmektedir. Ancak bu kolay para kazanma yolunda birçok kişinin yaptığı en büyük hata ise kişisel firmaları seçerek ödemeleri alma yönünde sıkıntıları yaşamalarıdır. Bu sebeple işlemlerinizi yapacağınız firmaları özenle seçmeniz size en büyük önerimiz olacaktır.

İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 

6 Yorum

 1. Melahat Üzüm

  25 Aralık 2017 at 10:01

  Bende Evde iş yapmak istiyorum. Nasıl Yardımcı olursunuz. Samsun ilinde oturuyorum

  • admin

   25 Aralık 2017 at 10:02

   Mail adresine gerekli bilgilendirme gönderilmiştir.

 2. gülsüm sıla

  4 Ocak 2018 at 10:44

  böyle kağıt işleriyle uğraşmayı seviyorum birde para kazanabileceğimi duyunca heyecanlandım acaba nasıl yapacaz bu işi bilgi kimden alabiliriz

 3. Melike

  6 Temmuz 2018 at 12:29

  Bende yapmak istiyorum

 4. Mine

  4 Ağustos 2018 at 21:31

  Günde en az birkaç saatimi bu işe ayırabilirim

 5. Naime SANCAKTAR

  18 Aralık 2018 at 20:52

  Evden ek gelir kazanma işlemleri için atılan mail geldi. Yeni işlere başladım. Teşekkür ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir