Evde Balon Paketleyerek Para Kazanmak

Paketleme işleri arsında fazla tercih edilmese de piyasadaki birçok firmanın eleman aradığı evde balon paketleme işi ile sizler de iyi miktarda ek gelir elde edebilirsiniz. Evde balon paketleme işi ile nasıl para kazandırır?, evde balon paketleme ne kadar kazandırır? gibi soruların cevabını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme işi, firmalar tarafından düzensiz bir şekilde koliler içerisinde gönderilen balon ve jelatinleri istenilen sayıda bir paket içerisinde toplama ve alınan firmaya tekrardan gönderme şeklinde yapılmaktadır. Bu iş oldukça basit ve sadece sayma bilgisi gerektiren bir iş gibi görünse de genellikle firmalar zamanlamadan şikayet ederler.

Balonlarını paketlediğiniz firmaya eğer her hafta pazartesi tekrardan ürünleri kargolayacağınızı belirtirseniz her hafta pazartesi günü ürünleri bir koli halinde mutlaka yollamalısınız. Eğer birkaç gün sarkarsa sonrasında işini yaptığınız firmalar ile aranız bozulabilir.

Evde Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu durum sizin iş aldığınız firmanın büyüklüğü, paket başına koyduğu miktar ile değişiklik gösterse de günde 100’er paketten toplamda 1000 adet, 1 koli balon paketleyen bir kişi ortalama günde ek 20 Türk Lirası para kazanabilir. Sizler de paketlediğiniz balon miktarını arttırarak günlük kazancınızı arttırabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken bir diğer durum da başta da belirttiğimiz gibi bu fiyatın firmadan firmaya ve ürün miktarına göre değişiklik gösterebilmesidir.

Balon Paketleme İşinden Kazanılan Para Nasıl Ödenir?

Firmalar genellikle ürünü sizden aldıktan sonra yeni ürün ile birlikte paranızı göndermektedirler. Sonrasında isterseniz firma yetkilileri ile görüşerek ortak belirli bir gün belirleyip ödemelerinizi o gün içerisinde alabilirsiniz. Bu tür işlerde genellikle ikili anlaşmalar önem taşımaktadır. Mutlaka işe başlamadan önce fiyat ve ödeme bilgisini firma yetkilisi ile görüşün.


Balon Paketleme İşi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balon paketleme işini yaparken mutlaka ürün sayımını düzgün bir şekilde not tutmalısınız. Firmalar size eksik ürün gönderdiğinde siz sayım yaparak bu durumu firmalar ile konuşmalısınız. Eğer firmalar ile bu tür konularda hassas iletişim kurmazsanız sonrasında eksik olan ürünler için sizin ödemeleriniz kesilebilir.

Balon Paketleme İşi İçin Firma Nasıl Bulunur?

Bu işi yapmak istiyor ve firma arıyorsanız yapmanız gereken sosyal medyalar üzerinden veya bu makalemiz altından araştırma yapmak. Bu makalemizin altına yaşadığınız ili ve isminizi yazıp, “balon paketleme işini yapmak istiyorum.” şeklinde yorumda bulunursanız bu işi yaptırmak isteyen firmalar sizlerle iletişme geçeceklerdir.

5 Yorum

 1. Fethiye

  6 Aralık 2018 at 18:09

  Her türlü paketleme işi yaparım yozgat merkez de oturuyorum

 2. merve

  7 Aralık 2018 at 13:41

  2 arkadaşız ve balon paketleme işi yapmak istiyoruz

 3. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:19

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Balon paketleme işi yapmak istiyoruz. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 4. Esra

  12 Aralık 2018 at 11:59

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 5. Cemile Tütüncü

  12 Aralık 2018 at 17:28

  Selamlar. Ben Samsundan ufak bir mahalle grubumuz var bizde çalışmak istiyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir