Evde burun bandı paketleme işi

Evde Burun Bandı Paketleme İşi

Evden burun bandı paketleme işi son dönemlerin hızla gelişen iş akımları içinde yer almaktadır. Sağlık koşulları için yapılan çalışmalar arasında yer alan uyku apnesi ve horlama gibi sorunları olanlar için büyük hizmet taşımaktadır. Birçok insan için uyku esnasında veya yolda yürürken bile başlarına gelen burun tıkanıklığı rahatsızlık vermektedir. Burun bandı satışları son dönemlerde ülkemizde hızla satışı yükselen bir trend haline gelmektedir.

Öncelikle Evden burun bandı paketleme işi sadece horlama sorunu olanlar için değildir. Bu sorun büyük çoğunlukla horlama, uyku apnesi, grip gibi rahatsızlık nedeni ile burun tıkanıklığı olup, solunum güçlüğü çeken kişilere yardımcı olmaktadır. Kış aylarında daha ziyade burun tıkanıklığı çekenlerin gece uykularında kullandıkları burun bandı, ev hanımlarının da evden para kazanma konusunda ilerlemelerine olanak sağlamaktadır.

Evden burun bandı paketleme işi Nasıl Yapılır?

Daha ziyade eczanelerde satışa sunulan burun bandının tercih ve talepleri artış gösterdikçe firmalar bu alandaki hızlı gelişime ayak uydurdular. İlaç firmalarının hızlı üretimi içinde yer alan burun bandı sayesinde Ek gelir kazanmak isteyenler için bir iş kapısı açılmış oldu. İş yükünü azaltmak ve hızlı bir şekilde piyasaya sürülmek istenen burun bantlarının paketleme işlemleri evde boş vakitleri olan kişiler sayesinde tamamlanmaktadır.

Paketleme işlemleri için ayrılan numaralandırmalar ise Büyükler için 1 numara, çocuklar için 2 numara olarak ayrı verilmektedir. Paketleme işlemlerini yaparken bu standartlar içinde sizlerde rahat bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

EVDE TASMA PAKETLEME İŞİ

Firmaların sizlere ulaştırdığı tıbbi olarak adlandırılan ürünler belirlenen sayılar eşliğinde paketlenerek dağıtımı sağlanır. Özellikle hijyen konusunda son derece titiz çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Siparişlerin hepsi tek tek kontrol edildikten sonra sizlerde alınarak dağıtıma çıkar. Evinizde sizlerde ev halkı ile birlikte Evden burun bandı paketleme işi konusunda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Evden burun bandı paketleme işi Ne Kadar Kazandırır?

Evlere iş veren firmalar tarafından verilen siparişler belirli büyüklüğü sahip değişik kutular içinde paketlenir. İlaç firmaları veya depoları basit bir şekilde yapılan teslimatlar ile sizlere ödemelerinizi banka üzerinden yapar. Ortalama olarak aylık 2800 TL ile 3500 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Sizlerde evinizden ek gelir elde etmek veya evden paketleme işlemi yapmak istiyorsanız. Size gönderilen firmalara direk müracaatlarını yapabilirsiniz. Sitemizden hiçbir şekilde para alımı vs. gibi işlemler yapılmamaktadır. Art niyetli kişilerce kandırılmamanız için yorum bölümüne kesinlikle telefon veya adres bilgisi paylaşmayın. Yapılan yorumlar sonunda sizlerin maillerinize dönüşler sağlanacaktır.

5 Yorum

 1. Fethiye

  21 Kasım 2018 at 14:37

  Her türlü paketleme işi yaparım yozgat merkez de oturuyorum

 2. Tugba

  22 Kasım 2018 at 09:44

  Istanbul beykozda oturuyorum 28 yasinda ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum yapacagim isi temiz ve duzenli yaparim geri donus yaparsaniz sevinirim.

 3. Azra

  23 Kasım 2018 at 17:29

  Bütun paketleme islerini yapabiliriz
  İstanbul BAKİRKOYDE

 4. Süleyman Aycan

  25 Kasım 2018 at 06:49

  Denizli merkezdeyim her-tur paketleme işi yaparım.

 5. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:31

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir