Evde Yapboz Paketleme İşi

Evde Yapboz Paketleme İşi

Evde Yapboz Paketleme İşi daha ziyade hobi olarak bilinen eğlence paketlerinin hazırlanması ile gerçekleşmektedir. İnsanların tarihten günümüze bulmacalara olan ilgisi bulunmaktadır. Bu sebeple hobi ve eğlence paketleri sayesinde evden para kazanma konusunda ayrı bir iş olarak görülebilir. Evlerinizde keyifli vakit geçirebilmek için yaptığımız yapboz işlemleri için firmalar ile anlaşarak kazanımlar elde edebilirsiniz.

Oyuncak marketlerinin reyonlarında bol şekilde yer alan bu tür eğlence kartları sizlere, Evde Yapboz Paketleme İşi sunabilmektedir. Kırtasiyelerde, oyuncakçılarda ve büyük marketlerdeki özel reyonlarda bulunan yapbozlar sayesinde sizlerde ek gelir elde edebilirsiniz. Peki, nasıl yapılacak bu iş diye merak edenleriniz yok mu? Sizlere bu yazı dizimizde de evinizden nasıl ek gelir elde edebilirsiniz onun bilgisini vereceğiz.

Evde Yapboz Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Oyun haricinde bazı hastalara da doktorların tavsiye ettiği yapboz oyunları ülkemizde uzun zamandır satıştadır. Hem zeka gelişimi için, hem de zorluk derecelerine göre ayrı ayrı şekilde üretilmiş yapbozlar bulunmaktadır. Zekayı dinç tutarak gelişimine fayda sağlayan bu tür oyunlar sayesinde evden para kazanma konusunda sizlerde adım atabilirsiniz. 

Kimi zaman özel kutular içinde yer alan, kimi zaman ise özel poşetler ile hazır bir şekilde sunulan yapboz oyun kartları firmalar tarafından üretilerek evlere paketleme için servis edilmektedir. Büyük poster şeklinde olan veya özel kutularda yer alan paketleme işlemleri için ayrı ayrı koliler gönderilir. Firma anlaşma sağladığı kişilere özel araçları ile kutuları bırakarak daha sonra siparişleri yine evden almaktadır. 

ÖZEL İŞ İMKANI EVDE TASMA PAKETLEME

Evde Yapboz Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? 

Evinizde oluşturacağınız özel gruplar sayesinde sizlerde aylık gelirlerinizi artırabilirsiniz. Aylık veya haftalık siparişler sizlere firma tarafından iletilince size düşen koli içindeki talimatlar bulunan kağıttaki paketleme işlemlerini yapmak olacaktır. Gerekli kontrol yapıldıktan sonra firma tarafından hazırlanan siparişler teslim alınır ve ödemeleriniz yapılır. Haftalık olarak 450 TL ile 500 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. 

Ev hanımları bu tür işlemler için gerek arkadaşları, gerek komşuları ve gerekse ev halkı ile birlikte ayrı gruplar kurarak teslimatları gerçekleştirmektedir. Evde boş zamanı olanlar için harika kazanımlar elde edilebilmektedir. 

3 Yorum

 1. Fethiye

  17 Kasım 2018 at 06:56

  Bende yaparım yozgat merkezde oturuyorum

 2. Işıl

  19 Kasım 2018 at 14:27

  Bende istoyurum kalabaligiz istanbul sultangazideyim.

 3. Azra

  23 Kasım 2018 at 17:27

  Evde yapabiliriz daha önce yaptik.
  İstanbul bakırköy

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir