Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Nasıl Olur?  Günümüzde biz insanların istekleri bitmek bilmiyor. E haliyle büyük şirketler, bizlerin istekleri doğrultusunda veya yeni bir istek oluşturan akım ile ekonomik zihnimizi fetih ediyorlar. Ürünlerin bize pazarlanması için oldukça çeşitli ve ilginç yollar izlenmekte. Radyo yayınları, televizyon reklamları, broşürler, afişler, telefon mesajları, bilgilendirme aramaları vs. yüzlerce pazarlama tekniği mevcut. Hatta ve hatta o kadar fazla ki kimi zaman izlediğimiz, duyduğumuz reklamlar, bize illallah ettiriyor, yeter artık diyoruz. Tamam, doğrudur fakat sakin olun ilk önce. Zaten her gün yaptığımız işi kazanca dökmeye ne dersiniz? Evet, doğru düşündünüz, reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

Çeşitli reklam siteleri, üyelerine her izlediği reklam için belirli bir miktarda ücret ödüyor. Bu ödenen ücretler tabi ki çok yüksek meblağlarda değil fakat aylık ek gelir elde etmeniz için oldukça yardımcı oluyor. Reklam izleyerek para kazanma sistemi daha çok ev hanımlarına ve öğrencilere önerilebilir.

Evden Para Kazanma Yöntemleri

 Reklam İzleyerek Para Kazanma

Öncelikle reklam izlendiği zaman üyelerine para ödeyen sitelerden birisine kayıt olabilirsiniz. Hesabınızı aktifleştirdikten hemen sonra reklam izlemeye başlayabilirsiniz. Reklam izleme süreleri en az 20 saniye en fazla 60 saniye olarak değişebilir. Bu sürelerin siteden siteye göre değişkenlik gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ne kadar çok reklam izlerseniz o kadar kazanırsınız. İzlediğiniz uzun süreli reklamlar (40 saniye, 60 saniye gibi) size daha çok kazandıracaktır. Yani izlediğiniz reklamın uzunluğu ile kazancınız arasında doğru orantı vardır.

Bu tarz siteler ödeme yapmak için alt limit belirlemişlerdir. Örnek vermek gerekirse; hesabınıza kazandığınız parayı transfer etmek için en az 50 TL kazanmış olmanız gerekmektedir. Belirlenen alt limit siteden siteye göre değişkenlik gösterebilir.

Ne kadar çok reklam izlerseniz, o kadar çok kazanırsınız dedik fakat bu işe hile hurda karıştırmanızı tavsiye etmem çünkü birçok site reklamların bilgisayar başındayken izlendiğinden emin olmak için reklam ortasında güvenlik soruları sorabiliyor.

 ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMA

Bu gibi durumlarda hesaplarınız ve aynı zamanda kazançlarınızın da silineceğini de aklınızda bulundurmalısınız. Yapacağınız işi her zaman dürüst bir şekilde yapmanızı tavsiye ediyorum. Etik olan da budur zaten. Şimdi sizlere reklam izleyerek para kazanacağınız bazı firmaları öneriyoruz. Sizlerde deneyebilirsiniz.

Neobux

Reklam izleyerek para kazanma konusunda bilinen ve en önde gelen sistemlerden biri olarak bilinmektedir. Firmanın vermiş olduğu gün ve saatlerde değişik reklamlar sayesinde kazanımlar yapabilirsiniz. Reklam seyrettikçe ortalama 1 cent gibi bir ücretlendirmesi var. Ayrıca tanıdığınız kişileri kayıt yaptıkça da para kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Sitenin bilinen en büyük özelliği ise para vermesinin haricinde belirli günlerde hediyeler dağıtmasıdır.

Bux.to

Evden para kazanma konusunda hazırlık yapan bu sitenin ödemeleri dolar üzerinden yapılıyor. Günlük reklam izlenmesi ile ortalama olarak 0,02 dolar kazanımlar yapabilirsiniz. Düzenli bir ödeme sistemine sahip olan firmanın özellikle üyelerine yönelik çalışmaları muhteşemdir. Yapılan her bir üyelik sistemi içinde ayrıca ödemeler yapılmaktadır.

Cashfiesta.com

Firmayı diğerlerinden ayıran ise tarayıcılara özel bir eklenti ile çalışılmak şeklidir. Reklam izleyerek para kazanma konusunda farklı bir dönemeçte yer alan firmanın günlük ödemeleri 0,20 kuruş reklam başı maliyetle yapılmaktadır.

Farklı ve çeşitli firma listelerini sitemize üye olarak talep eden kişilere gönderimi sağlanacaktır.

 

4 Yorum

 1. gizem sur

  28 Aralık 2017 at 10:28

  Bende yapmak istiyorum. Ankara’dayım nasıl yapabiliriz.

 2. Melda denktas

  29 Aralık 2017 at 13:15

  Ben bu işi yapabilirim ankaradayım

 3. Tuba Kocaaga

  12 Aralık 2018 at 00:55

  Diyarbakır da oturuyorum her türlü iğne oyası yapıyorum çok güzel iğne oyası yapıyorum

 4. hicran kutlar

  2 Ocak 2019 at 19:56

  ben de yaparım evde interneim var ve bütün gğn misaitim bu iş için

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir