Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri

Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri

Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri yazımızla büyük bütçeleri olmayan kişilerin en azından faturalarını ödemek maksadıyla yapabilecekleri işlerden bahsedelim. Tasarruf yapmak isteyenler için, belirli bir birikimi kenara koymak isteyenler için yaptıkları iş kimi zaman yeterli seviyede olmayabilir. Gündüzleri çalışan kesimlerin büyük bir paydası ise akşamları yapılacak işleri ile kendi kazançlarını arttırabilmektedir. Ek iş fikirleri seçimlerinde yapılabilecek çok seçenek olmasına rağmen kazançların düşüklüğü de bariz bir şekilde ortadır.

Yazımızda belirttiğimiz özel seçenekler de göz önüne alınır ise, Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri zor olmayan ancak kazancı yüksek işlerden yapılabilir. Bu sebeple belirli firmalar yerine kendiniz bireysel çalışmalar ile de para kazanabilirsiniz. Ek gelir kazanma yöntemleri olarak belirtilen Ek iş fikirleri listesini okuyarak para kazanabilirsiniz.

Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri

SİTELER İÇİN MAKALE YAZARLIĞI YAPMAK

Ek iş yapmak isteyenler için çok büyük ve bilinen bir yöntem makale yazarlığı işidir. Genellikle kişilerin yazım becerileri, anlatım becerileri ve hızlı yazma becerileri ile alakalı bir yöntemdir. Merak ettiğiniz konu nereye ve ne şekilde yapılabileceğidir. Makale yazarlığı yaparken ilk öncelikle müşteri bulmak gerekir. Bu sebeple yapacağınız ilk iş ise webmaster görevini yapan sitelere üye olmak olacaktır. Yapacağınız en önemli müşteri kazanımlarını buradan oluşturacağınız ilanlar ile sergileyebilirsiniz. Öncelikle yazım işinde ne kadar iyi olduğunuzu ispatlarsanız. Aylık kazancınız en az 3000-4000 TL gibi seviyelere rahatlıkla gelebilir. Şu an okumuş olduğunuz yazı bir makale yazarının elinden geçmiştir. Yazacağınız konular da istenilen başlıklara göre içi dolu ve müşteriye bilgi veren tarzda olmalıdır.

EVDE BEBEK, ÇOCUK VE YAŞLI BAKIMI

Part time olarak yapılan işler arasında yer almaktadır. Yapacağınız iş alımlarında sadece akşamları belirli saatlerde çiftlerin evde bulunan çocuklarına, bebeklerine veya yaşlı ebeveynlerine bakabilirsiniz. Ortalama olarak yapılacak işlerde günlük 30 TL -40 TL gibi bir ücretler ile bu işleri yapabilirsiniz. Bu ücretler gecelik değildir. Sadece 2 veya 4 saat arasında yapılan bakımlardaki ücret sistemleridir. Genellikle büyük şehirlerde üniversiteli öğrenicilerin yaptıkları işler arasında gösterilmektedir. Bu ilanları görebilmek için kategoriler bölümümüzden yeni alımlara bakabilirsiniz. Boşta Kalanlar için Ek İş Fikirleri arasında öğrencilere yönelik kazanımlar için en uygun ilanlardan sayılmaktadır.

KÖPEK GEZDİRME İŞİ

Bu tür ek iş fikirleri yurt dışından ithal edilerek ülkemizde yeni yeni oturmaya başlayan bir sektör olarak görülebilmektedir. Büyük şehirlerde köpeklerini saatlik gezdirilmesi için güvenli kişilere verilen bu işlemler sayesinde saatlik olarak 30 TL ile 80 TL arasında bir kazanç sağlanabilmektedir. Aslında bu tür işlerin basit görünmesi sadece hesaplama hatasındandır. Aynı bölgede birkaç kişiden alınacak bu tür işler sayesinde aynı anda gezdirilen 4 veya 5 köpekten saatlik olarak 500 TL kazanma oranları bu tür işlerde rahat bir şekilde görülmektedir. Aylık olarak hesaplama yapılır ise ek iş fikirleri arasında ortalama 5 Bin TL civarında para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir