Dosya Upload ederek Para Kazanma

İnternet ortamında para kazanmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Bunlardan biri de Dosya Upload ederek Para Kazanmadır. Peki upload işlerinden nasıl para kazanılır. Günümüzde internet artık her evde her işyerinde bulunmaktadır. Üstelik eskisi gibi yavaş değil çok hızlı internet bağlantıları bulunmaktadır. İnternet hızının artması buna paralel olarak download yani dosya indirmeyide artırmıştır. İnterneti olan herkes bilgisayarından, tabletinden ve hatta akıllı telefonundan sürekli bir şeyler indirmektedir. Özellikle film ve müzik indirme oranı bu alanda en üst sıralardadır. Hal böyle olunca upload ve download sitelerinde de büyük artış olmuştur. Upload siteleri alanlarında en üst sıralara gelmek ve pastanın büyük dilimini ellerinde tutmak için kullanıcıları teşvik yoluna gitmişlerdir. Bu teşviklerden en büyüğü ve beğenileni şüphesiz upload yap para kazan olayıdır.

Dosya Upload ederek Para Kazanma

Dosya Upload ederek Para Kazanma

Upload herhangi bir dosyayı internet ortamına yüklemeye verilen addır. Buralara gönderdiğiniz dosyalara tüm dünyadan ulaşılabilmektedir. Upload yapmakta upload yaparak para kazanmakta çok kolaydır. Upload sitelerine girip üye olmanız bunun için atılacak ilk adımdır. Sonrasında upload sistemini kullandığınız site indirme oranlarına göre size ücret ödemeye başlayacaktır. Upload konusunda anlaşma yaparak üye olduğunuz firmanın reklamını yaparsınız ve onlarda upload başı size para öderler. Upload yaparak ödenen ücret dosyanın boyutuna göre artmaktadır. Örnek olarak 1-50 MB arası bir dosya gönderdiyseniz indirme sayısı 1000’i bulmuşsa hesabınıza hemen 3 Dolar kazanç eklenecektir. Firmaların özelliğine göre para biriktikçe PayPal veya başka hesabınıza para aktarılacaktır. En düşük örnekten sonra size daha iyisini verelim. 2 GB bir dosyanız var ve her 1000 indirmede 25 dolar alıyorsunuz. Dosyayı attınız ve bundan sonra yapacağınız hiçbir şey kalmadı. Dosya indirilmeye başlar ve her 1000 kişide 25 dolar anında hesabınıza yatar. Yüklediğiniz dosya özellikle çok indirilen bir özellikte ise bu her 10 bin kişide 250 dolar demektir ki kılınızı bile kıpırdatmadan kazanabileceğiniz iyi bir rakamdır bu.

Gördüğünüz gibi upload yaparak para kazanmak çok kolaydır. Önemli olan doğru firmalarla doğru yüklemeler yaparak çalışmaktır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir