Evde atkı paketleme işi

Evde atkı paketleme işi

Kış ayında Evde atkı paketleme işi sayesinde sizlerde artık gelirlerinizi artırabilirsiniz. Evde yapılan işler arasında hazırlanan en kolay yöntemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Ev hanımlarının büyük bir çoğunluğunun oluşturduğu topluluk ile tamamlanan siparişler firmalara teslim edilir ve ödemeleri alınır. Ek gelir kazanmak isteyenler için havaların soğuk olması dolayısı ile yeni bir iş fırsatı geliyor. Artık ev hanımlarının veya evde boş zamanlarında iş yapmak isteyenlerin büyük bir kısmı Evde atkı paketleme işi sayesinde kazançlarını hızlı bir şekilde arttırıyor.

Evde atkı paketleme işi Nasıl Yapılır? 

Yapılacak işlemler için öncelikle evlere iş veren firmaları bilmeniz gerekiyor. Hangi firmaların bu tarz işler verdiği konusunda sizlere özel bilgileri vereceğiz. Öncelikle İstanbul, Ankara, Konya, Denizli ve Gaziantep ilinde olanlar için özel bir hizmet ağı olduğunu belirtmek istiyoruz. Evde atkı paketleme işi yapacakların büyük bir oranı bu illerde bulunan hanımlar tarafından yapılıyor. Tekstil firmaların hazır halde gönderimi sağladıkları özel ürünler koliler halinde firmaya ait araçlar ile evlere teslim ediliyor. Kimi zaman kargo firmaları ile yapılan işlemlerde bulunmaktadır. Özellikle bu tür kargolama işlemleri büyük oranda sipariş olunduğunda yapılıyor.

Ek gelir kazanmak

Ev hanımlarına gönderilen kargo içinde yer alan atkılar, renk ve modellerine göre ayrı ayrı poşetlenerek hazır hale getiriliyor. Poşetleme kısmında ürünün niteliklerini belirten özellikli kağıtlar mevcuttur. Bu kağıtlar şeffaf poşetler içinde yer alan paketleme işleminde okunur şekilde konulması önemlidir. Renk ve modeller ile ayrılan tüm atkılar tamamlanarak belirtilen sayı adetince başka bir poşete koyularak ağzı kapatılıyor. İşlemlerin tamamlanması sonucunda firma gönderiği araçlar ile hazır alan siparişleri sizlerden alarak ödemelerinizi gerçekleştiriyor.

Evde atkı paketleme işi Ne Kadar Kazandırır? 

Aslında evlere yapılan siparişler ile ek gelir kazanımları tamamen yapılan işlemlere ve iş yoğunluğuna göre değişim göstermektedir. Aylık olarak düzenli bir şekilde bu tür siparişleri tamamlayan kişilerin aldığı hizmet karşılığı aylık 1700-2500 TL arasında bir değişime uğramaktadır. Burada kazanacağınız miktarlar tamamen kuracağınız topluluklara ve çalışmalara göre değişim gösterir. Bu sebeple yapacağınız başvurular için öncelikli olarak bir çalışma sistemi oluşturmalısınız.

Firmalara ulaşmak ve Evde atkı paketleme işi yapmak isteyenlerin yapacağı işlemler ise basit, yazının alt bölümünde bulunan yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Daha sonra yönetim tarafından mail adreslerinize gönderilen firmalara direk başvuru yapabilirsiniz. Bu tür işlemler için kesinlikle herhangi bir ücret alınmamaktadır. Sizlerden herhangi bir ücret isteyen olur ise, kesinlikle gönderim yapmayın. Bu sitede yapılan her türlü bilgilendirme sadece bilgi amaçlıdır.

9 Yorum

 1. Leyla

  26 Ekim 2018 at 19:55

  Ben istanbul üsküdarda oturuyorum.Paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Rabia Gül İşçi

  27 Ekim 2018 at 07:01

  Selamünaleyküm, ben adana YÜREĞİR de oturuyorum, bu paketleme işine ihtiyacımız var, bize güvünebilirsiniz, zamanında teslim ederim, inşallah dönüş yapın lütfen

 3. Rabia Gül İşçi

  27 Ekim 2018 at 07:04

  Selamünaleyküm ben adana YÜREĞİR de oturuyorum Bu paketleme işine ihtiyacımız var, bize güvünebilirsiniz,zamanında teslim ederim inşallah lütfen dönüş yapın

 4. Elif

  28 Ekim 2018 at 19:01

  Paketleme işine ihtiyacım var lütfen dönüş yapabilirmisiniz
  Sivas

 5. Alev

  30 Ekim 2018 at 09:55

  Paketleme isine ihtiyacımız var lütfen dönüs yapabilir misiniz

 6. Alev

  30 Ekim 2018 at 10:30

  Bu ise ihtiyacim var lutfen donus yapin

 7. Vesile

  4 Kasım 2018 at 23:31

  İhtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 8. nursel

  7 Kasım 2018 at 19:01

  Ben Izmirde oturuyorum dönüş yaparsaniz memnun olurum

 9. Ebru Aytekin

  1 Aralık 2018 at 22:40

  Merhaba, İstanbul kartalda oturuyorum. Evde yapabişeceğim ek iş arıyorum. İş hakkında detay bilgi rica ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir