Evde Bere Paketleme İşi

Evde Bere Paketleme İşi

Mevsimsel çalışmalar arasında yer alan evde bere paketleme işi sonbahar aylarında hızlı bir şekilde piyasada yerini almaktadır. Özellikle kış aylarına yapılan hazırlıklar arasında bulunan kışlık kıyafetler ile birçok kişi yeni alımlarına başlar. Bu sebeple büyük firmaların yaptığı hazırlıklar için soğuk mevsimlerde en çok satışta olan bere satışları hızlanmaktadır. Öncelikle evde hanımların birçoğunun evde el işi örgü yaparak hazırladıkları bu işler ile para kazanmaları da mümkündür. Kendi imkanları ile yapılan örgü bere, atkı vs. gibi hazır kullanımlı eşyaları satabilirler. Yapılacak her türlü iş için size ayrı fikirler vermeye devam edeceğiz.

Günden güne soğuk hale gelen havalar için yapılan hazırlıklara ev hanımları mağazalar ile anlaşarak özel kazanımlar yapabilirler. Özellikle erkek, bayan ve çocuk bereleri olarak ayrı ayrı paketleme işlerine de giriş yapabilirsiniz. Tekstil firmaları tarafından verilecek bu tür paketleme işlemleri ile aylık ortalama olarak 800 TL ile 900 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Akşamları eve gelen kişiler tarafından da yapılabilecek olan evde bere paketleme işi sayesinde bütçenize katkı yapabilirsiniz.

Rulo Boya Fırçası Paketleme İşi

Evde Bere Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yaz ayının bitmesi ile birlikte tekstil firmalarının üretimde hızlı bir şekilde yön verdiği bere satışları için ön hazırlıklar yapılmaktadır. Bu sebeple yapılacak olan firma seçimleri sayesinde sizlerde evinizde evde bere paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar arasında yer alan bazı modeller de asker, resmi kurum ve polis armalı şekilde düzenlenen bereler de bulunmaktadır. Satışa hazır hale getirilmeden önce paketlenmesi gereken berelerin büyük bir çoğunluğu artık günümüzde sosyal medya üzerinden de satış yapılmaktadır.

Basit iş modelleri arasında yer alan evde bere paketleme işi için firmaların gönderimleri koliler halinde evinize gelecektir. Belirli renk ve modellerde ayrı ayrı paketlenecek olan bereler sizler tarafından tek tek paketlenecektir. Model numaraları, beden ölçüleri gibi ayrımlar ile hazırlanarak etiketlenen paketler, firmalarca belirlenen gün içinde sizden teslim alınarak tamamlanır. Paketlenen miktar ücretleri yapılır ve yeni siparişler teslim edilir. Paketleme yaparken ayrılan yırtık, sökük veya bozuk dikilmiş bereler ayrı ayrı tasniflenir.

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN ÖZEL İŞ İMKANLARI  

Ders vererek para kazanma

Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma

DİKKAT!!

Yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Özel hizmetlerden yararlanmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kesinlikle hiçbir şekilde kimseye ödeme vs. gibi işlere girmeyiniz. Art niyetli kişiler tarafından yapılacak olan dolandırıcılık işlemlerinde kesinlikle uyanık olun. Kimseye herhangi bir ödeme yapmayın. Sitemiz yapılan hizmetlerden dolayı kesinlikle hiçbir ücret talep etmemektedir. 

9 Yorum

 1. Onur

  25 Ekim 2018 at 16:59

  teşekkür ederim. Onay mailime gönderilmiş

 2. Leyla

  26 Ekim 2018 at 19:57

  Merhaba İstanbul üskudarda oturuyorum paraya ihtiyacım var.Elim hızlıdır bu paketleme konularında.Lütfen dönüş yapın.

 3. Fatma

  26 Ekim 2018 at 20:54

  Ank. Etimesgut paketleme işi yapabilirim

 4. Mine

  27 Ekim 2018 at 04:49

  Merhaba ben izmir bayraklida oturuyorum ve evde pere paketleme yapmak istiyorum (ihtiyat var) donus yaparsaniz sevinirim tesekkur ederim

 5. Alev Ede

  30 Ekim 2018 at 09:56

  Merhaba bu isi yapmak istiyorum

 6. ebru atila

  9 Kasım 2018 at 14:38

  Merhabalar ben kayseriden ebru bu tarz işler için kayseride nereye başvurmam gerek

 7. Tuğba

  12 Kasım 2018 at 23:19

  Bende talibim paketleme işine

 8. Zeynep

  3 Aralık 2018 at 05:30

  Mrb İstanbulda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum.

 9. Sinem gul

  26 Aralık 2018 at 13:50

  Paketleme işinde tecrübeliyim sorunsuz işleri teslim ederim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir