Evde Boncuk İşleme İşi

Sosyal rollerin değiştiği günümüz şartlarında, artık ev hanımlarının ve öğrencilerin de kendilerine uygun iş aradıkları görülmektedir. Özellikle ev ekonomisine ve kendi bütçesine katkı sağlamak isteyen kişiler, bu yüzden ilanları takip ederek işlere başvuru yapmaktadır. Maddi olarak üretken olmak isteyen kadınlar için de, evde iş imkanlarının çeşidi ve sayısı artmıştır. Fabrikasyon işlemlerinde gerçekleştirilmesi mümkün olmayan veya maliyeti işin getirisini aşan durumlarda; firmalar evlere ek iş imkanı sunmaktadırlar. Bu sayede de hem firma siparişlerini yetiştirmiş olacak, hem de kişiler kazanç elde etmiş seviyeye geleceklerdir.

Evde Boncuk İşleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde boncuk işleme, aslında basit ama detaylı bir uygulamayı içerir. Bu yüzden de işi yapan ev hanımları ve öğrencilerin gerekli detaylara sahip olması gerekir. Boncuk işleme işi verecek firmalar ve dükkanlar, öncelikle işe başvuru yapan kişileri değerlendirmeye alacaklardır. Ardından olumlu sonuçların sonrasında, eve gelerek işin detayları anlatılacak ve ilk parça ürünler teslim edilecektir. Ürün tesliminde, boncuk işlemesinde gerekli olan bütün alet ve edevatlar da, çalışanlara zimmet edilecektir. Boncuk işleme işinde, dikkat edilmesi gereken konu istenilen modelin ortaya çıkartılmasıdır. Haftalık olarak verilen ilk görev başarıyla tamamlanırsa, artık firma size sürekli olarak iş vermeye gönüllü olur. İşlenen boncuk başına para veren firmalar olduğu gibi, satış üzerinden belirli kar komisyonu veren firmalar da bulunmaktadır.

Evde Boncuk İşleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

İnternet sitelerinin ek iş ilanlarında veya evde iş bölümlerinde bulunacak olan evde boncuk işleme işi, aslında düzenli yapıldığında iyi bir getiriye sahiptir. Gerekli özeni gösteren kişiler ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır. Düzenli şekilde maaş veren firmalar olduğu gibi, haftalık veya teslimat süreleri dahilinde ücret ödemesi yapan işletmeler de vardır. İş ilanı veren ve olumlu şekilde dönüş yapan firmalar, genel olarak çalışanlarına haftalık 400 TL gibi bir rakam ödemesi yapmaktadır. Fakat çalışanın başarılı olması ve güzel örnekler vermesiyle beraber, bu kazanç aylık 1800 TL ile 2500 TL arasında bir gelire dönüşebilecek fırsatları içermektedir.

2 Yorum

 1. Halime esra

  1 Kasım 2018 at 19:23

  Ankara Çankaya da oturuyorum mesleki okul mezunuyum takı boncuk işleri ile ilgiliyim titiz temiz çalışırım yaşım 38 evde boş vaktim bol iş yapmayı severim eve katkım olsun istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 2. Nalan ATLAY

  18 Kasım 2018 at 11:54

  Merhaba
  Üsküdar İstanbulda ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. İlginize şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir