Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Kişilerin belirli bir işyerine gitmeden evlerinde çalışmalarına olanak tanıyan iş türleri giderek çeşitleniyor. Evde yapılan çeşitli işler, ev ortamında çalışmak isteyen ve buna vakti olan kişiler tarafından talep ediliyor. Çeşitli şekillerde evden para kazanmak giderek kolaylaşıyor. İnternet üzerinden yapılan işler, el becerisi ile yapılan paketleme işleri, süs eşyası yapımı, katalog üzerinden satış yapmak gibi farklı imkânlar bulunuyor. Evde yapılabilecek işler arasında yer alan galoş paketleme işi bir maliyeti olmayan ve herkesin yapabileceği bir iştir. Bu iş ile performansa bağlı olarak 1000-3000 lira civarında ek kazanç elde edilebiliyor.

DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYIN

Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Galoş bilindiği üzere; hastane, okul, cami gibi toplu kullanılan alanlarda hijyen ve temizlik açısından tercih edilen bir üründür.  Galoş üretimi yapan firmalar ürünlerin paketleme işlerini evlerinden çalışacak kişilere vererek ek kazanç elde etmelerini sağlıyor.  Herhangi bir eğitim gerektirmeyen bu işi vakti olan düzgün çalışan ve sorumluluk sahibi olan herkes yapabilir. Başlangıçta firmalar belirledikleri şekilde paketleme yapılması için çalışacak kişilere işin yapılış şekli ile ilgili bilgi veriyor. Ardından çalışmaya başlıyorsunuz. Firmadan aldığınız galoşları istedikleri şekilde 50, 100, 150 galoş veya daha yüksek sayılarda paketliyorsunuz. Ev ortamında rahat bir şekilde dilediğiniz kadar paketleme yaparak aylık belirli bir kazanç sağlıyorsunuz. Üstelik dilediğiniz saat aralığında çalışabilirsiniz. Sosyal hayatınıza engel olmadan saatlerini kendiniz belirlediğiniz bu işi ev konforunda kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

 Ev ekonomisine katkıda bulunmak, kazancını artırmak, boş zamanını değerlendirmek isteyenler için yorucu olmayan güzel bir iş imkanı olan galoş paketleme işi yalnızca el becerisi gerektiriyor.

Bu işi yaparken ekip kurarak daha kısa sürede daha fazla paket teslim ederek firmanın tüm işlerinde sizi tercih etmesini sağlayabilir böylelikle kazancınızı artırabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Pek çok ilde galoş üretimi yapan firmalar bulunuyor. Bu firmalarla irtibata geçerek evde galoş paketleme işi yaptırıp yaptırmadıklarını öğrenebilirsiniz. Zaman zaman firmalar ilan vererek çalışmak isteyenlere ulaşıyor.

Galoş paketleme işinin devamlılığını sağlamak istiyorsanız işinizi titizlikle yapmalısınız. Firmalar siparişlerin zamanında teslim edilmesini ve işin standartlara uygun yapılmasını tercih ediyorlar.

Fiyatlandırma genellikle paket başına yapılıyor. Paket başına verilen fiyat ilk bakışta az gelebilir ancak kısa sürede çok fazla sayıda paketleme yapılabileceğinden toplamda iyi bir kazanç sağlarsınız. Fiyat ve ödeme yöntemi işi veren firmaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir.  Kimi firmalar teslim anında ödeme yaparken kimileri ödemeyi aylık olarak yapıyor.

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN ÖZEL İŞ İMKANLARI  

Ders vererek para kazanma

Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma

Diğer İş İlanları

 

DİKKAT!!

Yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Özel hizmetlerden yararlanmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kesinlikle hiçbir şekilde kimseye ödeme vs. gibi işlere girmeyiniz. Art niyetli kişiler tarafından yapılacak olan dolandırıcılık işlemlerinde kesinlikle uyanık olun. Kimseye herhangi bir ödeme yapmayın. Sitemiz yapılan hizmetlerden dolayı kesinlikle hiçbir ücret talep etmemektedir. 

2 Yorum

  1. Aliye

    14 Ekim 2018 at 07:20

    Ankara Yenimahallede oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var dershaneye giden çocuğum var okula giden çocuklarımın var acil iş istiyorum elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim çok acil

  2. Esra Bektaş

    6 Ocak 2019 at 17:24

    Merhabalar istanbul ümraniye de oturuyorum paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla bu işi uzun süre yapabilecek durumdayım

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir