Evde Kalem Paketleme İşi

Hükümetler, vatandaşlarının her zaman iş sahibi olmalarını ister. Gerekli çalışmaların ve teşviklerin yapıldığı ülkemizde, hali hazırda belirli işsiz sayısının olması, iktisadın gerektirdiği bir ekonomik düzenden kaynaklanır. Bu yüzden de devletin, iş sahibi olmayan kişilere nitelik kazandırması ile ilgili çalışmalar yürütülür. Ev hanımları ve öğrenciler, işsiz tayfasının en başında bulunmaktadır. Kadınlar için ev işleri, öğrenciler için okul dersleri tamamen bırakılamaz bir durumdadır. Böyle anlarda ise ekonomik anlamda bir ihtiyaç duyma ihtimalleri vardır. İşletmeler de, hem sosyal hem de ekonomik açıdan gelişme sağlanmasında görev alarak ek iş ve evde ek iş ilanlarını gerçekleştirmişlerdir. Böylece fabrikasyon işlemlerindeki maliyetlerin, gelirden fazla olduğu durumlarda; işlerin evlere verildiği görünmektedir.

Evde Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kalem paketleme işi, firmaların verdiği ve en çok rağbet gören türlerden bir tanesidir. Hem kolay hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirilen bu iş sayesinde, ev ekonomisine ciddi bir katkı yapılmaktadır. Kalem paketleme işinde birkaç farklı adım vardır. Öncelikle firmalar, iş verdikleri çalışanlarına, iş esnasında gerekli bütün malzemeleri zimmet edeceklerdir. Sonra da ilk sefer için evlere ziyaretler gerçekleştirecek ve gerekli eğitimleri göstereceklerdir. Çalışanların üç parça halinde olan kalemleri doğru şekilde birleştirmeleri ve her 10 tane kalemi bir kutuya paketlemeleri gerekir. Kutuların bitmişleri de, yine firmanın vereceği kolilere yerleştirilecektir.

Evde Kalem Paketleme İşinden Ne Kadar Gelir Elde Edilir?

Evde kalem paketleme işi, aslında bakıldığında kolay bir iştir. Tek önemli kriteri, zamanla doğru sayıları tutturmaktır. Sayıların doğru geldiği ve kalemlerin çalıştığı durumlarda, firmalar memnuniyetlerini ödemelere yansıtacaktır. Özellikle ilk haftalarda yakalanan başarı, evde ek iş yaparak ciddi rakamlara ulaşılmasını sağlayacaktır. Sorunsuz şekilde paketleme işini gerçekleştiren kişiler, firmalarını arar ve haber verirler. Firmalar da en kısa sürede teslimatı kontrol için eve gelirler. Teslimat esnasında bir sorun olmadıysa, genel olarak ödemeler anlık ve peşin olarak yapılır. Kalem paketleme işinden yaklaşık olarak 2000 TL ile 3000 TL arasında bir kazanç sağlanabilir. Bu kazanç, elbette el çabukluğuna ve işe gösterilen özene bağlı olarak değişecektir.

7 Yorum

 1. Nevin

  4 Kasım 2018 at 12:57

  Lütfen bana dönüş yapin

 2. Tuğba Öykü

  6 Kasım 2018 at 18:13

  Antalya/Kepez Haftada 7 gün,günlük 7-8 saat paketleme.

 3. Nalan ATLAY

  18 Kasım 2018 at 11:54

  Merhaba
  Üsküdar İstanbulda ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. İlginize şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 4. Tayyar Sönmez

  19 Kasım 2018 at 21:53

  Evde kalem montajı ve paketleme v.s. işler yapabilirim teşekkürler

 5. Derya

  30 Kasım 2018 at 08:49

  Evde kalem montajı ve paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim gaziantep

 6. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:43

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 7. Fatma

  29 Aralık 2018 at 20:29

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum İstanbul’da ikamet ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir