Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanma

Evde Sabun Paketleyerek ile Para Kazanma

Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanma konusunda oldukça farklı ilanlara rast gelmiş olabilirsiniz. Ek gelir kazanmak için ev halkının veya hanesinin ortak işleri arasında yer almaktadır. Büyük gruplar halinde yapılan bu tür işlerde genellikle ev hanımlarının ortak çalışması başı çekmektedir. Arkadaş ortamlarında veya günlerde bir araya gelen bayanların birliktelik oluşturarak yaptıkları Evde Sabun Paketleme işlemleri büyük rağbet görmektedir. 

Aylık 5000 TL Kazanma Şansı

Gündelik hayat içinde evden para kazanma konusunda bütçelerine ek gelir elde etmek isteyen kişiler için bazı firmalar evlere özel paketleme işleri verebilmektedir. Sabun temizlik konusunda ön planda bilinen bir materyal olarak bilinir. Ancak eskiden yaşlı nenelerimizin sabunları farklı şekilde kullanıldığına şahitlik etmişsinizdir. Kimi zaman pencere üstlerinde yer alan sabunlar, kimi zaman eşyaların arasından karşımıza çıkabilmektedir. Bazen yüklüklerin baş tarafında yer alan ve muhteşem bir koku veren sabunun yıllar geçmesine rağmen hale gündelik tazeliğinde durduğuna şahitlik etmişsinizdir. 

Evde Ihlamur Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Sabun deyince sadece el yıkama, baş yıkama gibi algılanması günlük hayatta kullanımlarına göre dağılımından meydana gelebilir. Ancak evde annelerimizin özellikle son yıllarda küçük sabunlar ile banyolarda özel dekoratif tasarımlar yaptığını görebilirsiniz. Güzel bir koku yaymasını ön plana çıkartılan bu sabunların Ek gelir olarak dönme ihtimali düşünülmez idi. 

Evde Sabun Paketleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Bütçe açıklarının kapatılmasında son dönemlerin en büyük işleri arasında yer alan evden para kazanma fikirleri sayesinde sizlerde kazanç kapılarınızı ardına kadar açabilirsiniz. Evlerde yapılacak işlere göre değişik firmalardan alınan siparişler ile kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Sabun paketleme işi için yapılan oluşumlar daha ziyade dekor amaçlı üretilmiş ufak sabunlardan oluşmaktadır. Eve gelen ve kutular içinde yer alan değişik renklerden oluşan sabunları, belirli bir sayı içinde paketleyerek işlemleri tamamlamanız yeterli olacaktır. 

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanma

Evde Sabun Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Ek gelir elde edilmesi için yapılan çalışmalar sayesinde birçok kişinin aylık olarak 2500 TL ile 4000 TL arasında bir kazanç yaptığını bilinmektedir. Ancak bu tür işlerde en önemli kazanç yine iş alımlarını yapan kişilerde bitmektedir. Eliniz ne kadar hızlı ve bu işlere yatkın ise kazançlarınız o şekilde artış gösterecektir. 

Evde Sabun Paketleme İşi veren Firmalar?

Evlere iş veren Firmaların büyük bir çoğunluğu Metropol olarak adlandırılan İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Kocaeli, Gaziantep, Samsun gibi illerden oluşmaktadır. Yapılacak işler için belirtilen illerden Sabun Paketleme işlemleri aylık olarak belirlenen kişilerden alınmaktadır. Teslimatlar haftalık yapılarak, sipariş sonrası ödemeler ile sonlandırılır. 

Tıkla Kazan Haftalık 500 TL

5 Yorum

 1. Songül

  10 Kasım 2018 at 13:35

  Sabun paketleme işi istiyorum, Ankaradayim.

 2. Deniz

  15 Kasım 2018 at 18:38

  Böyle bir iş varsa bende Görüş mek ve bilgi almak.istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Serpil

  15 Kasım 2018 at 20:43

  Sayın Yetkili,
  Tekirdağ merkezde ikamet ediyorum. Eşimle birlikte bu işe talibiz. Yardımcı olursanız sevinirim

 4. Nalan ATLAY

  18 Kasım 2018 at 11:53

  Merhaba
  Üsküdar İstanbulda ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. İlginize şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 5. sibel aygören güven

  26 Kasım 2018 at 08:17

  ek gelir sağlayabileceğim paketleme işine ihtiyacım var.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir