Evde Tesbih İşi Yaparak Para Kazanmak

Günümüz şartlarında tek maaş hiçbir eve yetmez iken hem keyifli, hem de kazançlı bir ek iş arıyorsanız evinizde tesbih yaparak para kazanabilirsiniz. Evde gerçekleştirilecek ek işler arasında tüm illerimizde yoğun bir şekilde bulabileceğiniz tesbih işini sizde yaparak aylık yüksek ek gelir sahibi olabilirsiniz. Peki, evde tesbih işi yaparak para kazanmanın detayları neler?

Evde Tesbih İşi Nasıl Yapılır?

Evde tesbih işi yapmak için öncelikle iş verenler ile anlaşma sağlamalısınız. Bu anlaşmada iş verenler genel olarak adet başına belirli ödeme yapmaktadır. Bu ödeme içerisinde tüm malzemeler sizlere verilir iken sizden sadece örnek modelde olduğu gibi tesbihleri hazırlamanız istenecektir. Yani burada tesbih malzemesi için herhangi bir ödeme yapmayacaksınız.

Tesbih işi oldukça kolay ve el becerisi gerektiren bir iştir. Eğer eliniz hızlı ise gün içerisinde düzenli bir çalışma ile oldukça yüksek adetler hazırlayabilir ve doğru orantıda kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Evde Tesbih İşi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde tesbih işi yapmak istiyorum diyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı gereken noktalar var. Bunların başında verilen örnek ile birebir aynı tesbihler hazırlamanız gerektiğidir. Bir diğer önemli detay ise işi zamanında teslim etmektir. Firmaların sizlere ulaştırdığı ve sizden de istediği tarihte işleri teslim etmemeniz durumunda tekrar iş almanız çok mümkün olmayacaktır. Devamlılık işin en önemli noktasıdır.

Evde Atkı Paketleme İşi İle Aylık 2500 TL Kazanın

Evde Tesbih İşi Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin aklındaki soru şüphesiz ki işi bulduktan sonra kazanacağı paradır. Bu noktada düzenli olarak teslimatlarınızı hızlı yaparsanız tesbih işinden aylık ortalama 1.250 TL ile 2.000 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer kendinize mini bir ekip kurma şansınız var ise kazançlarınızda doğru orantıda artacaktır.

Eve Tesbih İşi Veren Firmalar

Ülkemizde tüm illerde belirli şartları karşılayan herkes evde ek iş fırsatı yakalayabilir. Özellikle üreticiler malzemelerini vererek hem zamandan, hem de iş yükünden kurtulmak için işlemleri dışarıda gerçekleştirmektedir. Hem personellerin sigorta masrafları, hem de diğer giderleri hesap edildiğinde bu firmalar için önemli bir detaydır. Eve tesbih işi veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız bulunduğunuz ili bizlere yorum olarak bildirmeniz yeterlidir.

8 Yorum

 1. Fethiye

  31 Ekim 2018 at 09:52

  Bende iş istiyorum

 2. Abdullah

  2 Kasım 2018 at 16:44

  Bursa ilindeyim

 3. Fethiye

  3 Kasım 2018 at 06:01

  Acil ihtiyacım var işler zamanında teslim edilir dönerseniz sevinirim yozgat merkez

 4. Fethiye

  3 Kasım 2018 at 06:02

  Her türlü paketleme işi yaparım yozgat merkez de oturuyorum

  • İş İlanları

   3 Kasım 2018 at 09:30

   Mail gönderilmiştir.

 5. nur

  3 Kasım 2018 at 12:26

  Her türlü paketleme işi yaparım il ilarak bitlisteyim kargo ile gondere bilirmisiniz ve benim ögrencilerim de var 3 tane

 6. Elif

  19 Kasım 2018 at 13:43

  Gerçekten çok guzel bir imkan ben Bitliste oturuyorum bana gönderim yaparsanız severim ev hanımıyım evde boş oturmak istemiyorum bizim dogu bolgesi için çok ihtiyac olan bir iş simdiden tesekkur

 7. Ebru aytekin

  1 Aralık 2018 at 22:08

  Merhaba istanbul kartal da oturuyorum evden yapabileceğim ek iş arıyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir