İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar

İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar büyük nüfusa sahip olan yerleşkede yaklaşık olarak 350 bin insana yaşamaktadır. Yoğun nüfusu ile ülkemizin en büyük ve kalabalık şehri olana İstanbul içinde yer alan birçok ilçede evden ek iş yapmak isteyen kişiler bulunmaktadır. Bu sebeple büyük firmaların büyük bir çoğunluğu hem işçi yönetiminden, hem de masrafları en aza indirgemek açısından taşeron işçiler ile çeşitli iş imkanları sunmaktadır.

İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar

Firmamız olarak yaptığımız birçok ekstra iş ilanlarını sizler için araştırıp yayınlıyoruz. Ancak belirli firmaların kendilerini gizli tutmak amacı ile yapılacak olan ilan çeşitlemelerini kişilere mail olarak gönderiyoruz. İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar haricinde de kendiniz evde internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki yapılacak olan hiçbir işlem için kesinlikle para talep edilmemektedir. Art niyetli kişilerce sizden para istenilmesi durumunda kesinlikle itibar etmeyin ve bizlere ihbar edin.

Evde Ihlamur Paketleyerek Para Kazanma

İnternet dünyasında yer alan birçok site kendi sitelerinde yazıların güncel tutulması için yazar arayışı içindedirler. Sizlerde belirteceğimiz birçok site üzerinden yazılar yazarak evden para kazanabilirsiniz. Sitelere editörlük yapabilir, günlük faaliyetler ile aylık 3 bin lira gibi kazanımlar yapabilirsiniz.

İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firma İşleri Nelerdir

İstanbul ilinde birçok büyük firmanın ev hanımlarına yönelik çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Evde mandal paketleme, evde plastik bardak paketleme, kürdan paketleme vs. gibi işlemler sayesinde sizlerde para kazanabilirsiniz. En çok rağbet gören işlemler bölümünde ise bebek ve nikah şekeri gibi işler ile kazanımlar yapabilirsiniz. İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar önerilerinde de sizlere bu tür işleri önerebiliriz. Sizlerde artık evinizde boş vakitlerinizi bu tür kazanımlar ile değerlendirebilirsiniz. Düğün zamanlarında yapılan nikah şekerleme işlemleri için Eyüp’te yer alan birçok düğün Organizasyon firması ile iletişime geçmenizi sağlayabiliriz. Kendiniz de çevrenizde yer alan bu tür Organize firmalarına giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

İSTANBUL EYÜP İLÇESİNDE EVDEN PARA KAZANMA NASIL OLUR 

Organizatörlerin özellikle yaz aylarında kına paketleme gibi işleri de yine ev hanımlarına iyi paralar kazandırmaktadır. Emekliler, ev hanımları veya boş zamanı bol olan öğrenciler için birçok çeşidi bulunan evden para kazanma yöntemlerini yorum kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz. Farklı iş çeşitleri ile sizlere geri dönüş yapabiliriz.

5 Yorum

 1. özgenur güler

  25 Nisan 2018 at 16:09

  istanbul sultan gazide oturuyorum evime katkı yapmak istiyorum bu işi nasıl yapabilirim gerçekten çok güzel olur böyle bir fırsatı değerlendirmek isterim

 2. ibrahi

  19 Ekim 2018 at 11:27

  selam ben evdeişyapmak istyorum sultangazide otryorum bana bu numaradan ulaşa bilsiniz xxxx

  • İş İlanları

   21 Ekim 2018 at 21:10

   geri dönüş için iletişim bölümüne yazabilirsiniz. ayrıca telefon numaranızı güvenlik sebebi ile sildik bilginiz olsun. mail atılmıştır

   • Oğuz

    29 Kasım 2018 at 13:39

    Evde iş yapmak istiyorum

 3. Fatma firat

  8 Aralık 2018 at 14:10

  Sultan hazine oturuyorum lütfen is istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir