Rulo Boya Fırçası Paketleme İşi

Rulo Boya Fırçası Paketleme İşi

Yazılarımız ile sizlere yeni iş fikirleri vererek bilgilendirmeye devam ediyoruz.  Rulo boya fırçası paketleme işi yeni anlatımı ile sizlere sunuluyor. Her dönem ev ve iş yerlerimizin bakım ve onarımları sonrasında yapılan, yeni dekorasyon önerileri ile güzelleştirme çalışmalarında boya ve badana işlemleri yapılır. Büyük bir çoğunluğunun kış ayından çıkışlarına rastgelen boyama işleri artık herkes tarafından kendi yapılmaktadır. Kolaylaşan ve hızlı bir şekilde insanların kendi boya işleri yapması kolaylaşıyor. Hazır boyalar, özel rulo çeşitleri sayesinde ek gelir olarak yapılan işler haline bile geldi denilebilir. Boya ve badana yapım işleri için özel malzemeler bulunması gerekmektedir. İlk öncelikle boya yapacak kimsenin elinde hazır bulunması gereken rulo boya fırçası öncesinde neler yapılabileceğinden bahsedelim.

Rulo boya fırçası paketleme işi yeni bir imkan olarak sunulmaktadır. Evde yapılan özel boyama işlemleri için insanların büyük marketlerden temin ettikleri boya fırçası, Rulo fırça ve kesit fırçalar satılmaktadır. Eskiden sadece nalburlar içinde yer alan bu çeşit malzemeler artık büyük yapı marketlerin reyonlarında yer almaktadır. Çeşitli şekilde üretilmiş kaliteli ve farklı renk ile üretilmiş birçok malzeme bulunmaktadır. Hazırlanan boya fırçaları yapılan imalat ardından paketleme işi ile gündeme gelmektedir.

Rulo boya fırçası paketleme işi nasıl yapılır?

Büyük firmaların ev hanımlarına sunduğu işlemler arasında görülen ek gelir kapılarından biri olarak konuşuluyor. Özellikle yaz dönemlerine giriş yaparken ellerinde bulunan büyük stok ve üretimler dışarı verilebilmektedir. Birçok ev hanımının ortak gruplar halinde bu tür işlemler ile evden ek gelir kazanma imkanları sunulmaktadır. Kalorifer, kapı, duvar, masa ve sandalye boyama işlemleri için kullanılan büyük ve küçük şekilde imal edilen Rulo fırçaları sizlerde paketleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Yapılacak işlemler ise sırasıyla şu şekilde yürütülmektedir;

Farklı çeşitlerde üretilen boya fırçaları sapları takılmamış bir şekilde koliler içinde hazırlanarak sizlere gönderilir. Gelen tüm fırça ve sap kısımlarında bulunan model numaralarına göre ayrılarak, yine koli içinde bulunan naylon poşetlere konularak işlem tamamlanır. Hazırlayacağınız özel gruplar ile bu tür işlemleri daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Öncelikle belirli bir gurup model numaralarına göre fırça ve saplarını ayırabilir. Daha sonraki grup ise poşetleme işlemlerini yaparak şeffaf poşetler ile kolayca paketleme işlemlerini tamamlarlar.

Aylık Ne kadar Kazanırım? Nasıl Müracaat Edebilirim?

Kazanç miktarını tam olarak söylemek doğru olmayabilir. Çünkü çalışmalarınızda ne kadar çok malzeme teslim edebilirseniz ona göre kazanç sağlanacaktır. Ancak ortalama olarak 1400 civarında bir kazanımı düzenli iş aldığınız takdirde yapabilirsiniz. Büyük firmalar bu tür işlemler için belirli bir kota ile dışa açılım sağlıyor. Her hafta sonu teslim ve yeni iş alımları tamamlanarak işlemler yürütülüyor.

Sizlerde evinizde Rulo boya fırçası paketleme işi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız, iletişim bölümünden başvurularınızı oluşturabilir ve gerekli dönüş sonrasında yapılacak iş alımlarına devam edebilirsiniz. Farklı seçenekler değişik iş modelleri diğer yazılarımızda sizin için özel hazırlanmıştır. Firmamız yapılacak hiçbir iş için ücret talep etmemektedir. Firmamız adına yapılacak ödeme vs. gibi konularda kesinlikle itibar etmeyiniz.

 

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN ÖZEL İŞ İMKANLARI  

Ders vererek para kazanma

Davetiye Katlama işi ile ek gelir kazanma

Diğer İş İlanları

 

DİKKAT!!

Yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Özel hizmetlerden yararlanmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kesinlikle hiçbir şekilde kimseye ödeme vs. gibi işlere girmeyiniz. Art niyetli kişiler tarafından yapılacak olan dolandırıcılık işlemlerinde kesinlikle uyanık olun. Kimseye herhangi bir ödeme yapmayın. Sitemiz yapılan hizmetlerden dolayı kesinlikle hiçbir ücret talep etmemektedir. 

2 Yorum

 1. sema

  1 Kasım 2018 at 19:18

  Nasıl başvurabilirim?

  • İş İlanları

   1 Kasım 2018 at 23:59

   Mail dönüşleri yapılmıştır. Bilgi için iletişimden yazabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir